SEZÓNA

ROZPIS SOUTĚŽE

Kolo Číslo zápasu Datum Domácí Hosté Výsledek
1. JM3001 08.10.2023 15:30 HC Dukla Jihlava SK H.Slavia Třebíč 0:0
1. JM3002 08.10.2023 15:30 HC Dukla Jihlava SK H.Slavia Třebíč 0:0
1. JM3003 08.10.2023 16:35 SK H.Slavia Třebíč HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
1. JM3004 08.10.2023 16:35 SK H.Slavia Třebíč HC Humpolec, z.s. 0:0
1. JM3005 08.10.2023 17:50 HC Dukla Jihlava HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
1. JM3006 08.10.2023 17:50 HC Dukla Jihlava HC Humpolec, z.s. 0:0
1. JM3007 08.10.2023 12:30 HC Světlá n. Sáz. SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
1. JM3008 08.10.2023 13:25 HC Chotěboř SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
1. JM3009 08.10.2023 13:25 SKLH Žďár n. Sázavou HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
1. JM3010 08.10.2023 12:30 SKLH Žďár n. Sázavou HC Ledeč nad Sázavou 0:0
1. JM3011 08.10.2023 14:30 HC Světlá n. Sáz. HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
1. JM3012 08.10.2023 14:30 HC Chotěboř HC Ledeč nad Sázavou 0:0
1. JM3013 08.10.2023 09:30 HHK Velké Meziříčí BK Havlíčkův Brod 0:0(P)
1. JM3014 08.10.2023 09:30 Rytíři z Telče BK Havlíčkův Brod 0:0(P)
1. JM3015 08.10.2023 10:20 HHK Velké Meziříčí BK Havlíčkův Brod 0:0(P)
1. JM3016 08.10.2023 10:20 Rytíři z Telče BK Havlíčkův Brod 0:0
1. JM3017 07.10.2023 11:10 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem Náměšť nad Oslavou 0:0
1. JM3018 07.10.2023 10:10 Náměšť nad Oslavou HC Sp. Velká Bíteš 0:0
1. JM3019 07.10.2023 09:10 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Sp. Velká Bíteš 0:0
2. JM3025 22.10.2023 11:05 HC Světlá n. Sáz. HC Dukla Jihlava 0:0
2. JM3020 22.10.2023 09:00 HC Chotěboř BK Havlíčkův Brod 0:0
2. JM3021 22.10.2023 09:00 HC Světlá n. Sáz. BK Havlíčkův Brod 0:0
2. JM3022 22.10.2023 10:00 BK Havlíčkův Brod HC Dukla Jihlava 0:0
2. JM3023 22.10.2023 10:00 BK Havlíčkův Brod HC Dukla Jihlava 0:0
2. JM3024 22.10.2023 11:05 HC Chotěboř HC Dukla Jihlava 0:0
2. JM3026 22.10.2023 09:00 HC Humpolec, z.s. Náměšť nad Oslavou 0:0
2. JM3027 22.10.2023 09:00 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Sp. Velká Bíteš 0:0
2. JM3028 22.10.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
2. JM3029 22.10.2023 10:00 HC Sp. Velká Bíteš HC Ledeč nad Sázavou 0:0
2. JM3030 22.10.2023 11:00 HC Humpolec, z.s. HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
2. JM3031 22.10.2023 11:00 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Ledeč nad Sázavou 0:0
2. JM3032 22.10.2023 14:30 SKLH Žďár n. Sázavou HHK Velké Meziříčí 0:0
2. JM3033 22.10.2023 14:30 SKLH Žďár n. Sázavou Rytíři z Telče 0:0
2. JM3034 22.10.2023 15:30 HHK Velké Meziříčí SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
2. JM3035 22.10.2023 15:30 Rytíři z Telče SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
2. JM3036 22.10.2023 13:00 SK H.Slavia Třebíč BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
2. JM3037 22.10.2023 14:00 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem SK H.Slavia Třebíč 0:0
2. JM3038 22.10.2023 15:00 SK H.Slavia Třebíč SK H.Slavia Třebíč 0:0
3. JM3039 05.11.2023 12:45 SK H.Slavia Třebíč HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
3. JM3040 05.11.2023 12:45 SK H.Slavia Třebíč HC Ledeč nad Sázavou 0:0
3. JM3041 05.11.2023 11:30 HC Žihadla Moravské Budějovice BK Havlíčkův Brod 0:0
3. JM3042 05.11.2023 11:30 HC Ledeč nad Sázavou BK Havlíčkův Brod 0:0
3. JM3043 05.11.2023 10:30 SK H.Slavia Třebíč BK Havlíčkův Brod 0:0
3. JM3044 05.11.2023 10:30 SK H.Slavia Třebíč BK Havlíčkův Brod 0:0
3. JM3045 05.11.2023 09:30 Náměšť nad Oslavou HC Dukla Jihlava 0:0
3. JM3046 05.11.2023 09:30 HC Sp. Velká Bíteš HC Dukla Jihlava 0:0
3. JM3047 05.11.2023 10:30 HC Dukla Jihlava HHK Velké Meziříčí 0:0
3. JM3048 05.11.2023 10:30 HC Dukla Jihlava Rytíři z Telče 0:0
3. JM3049 05.11.2023 11:30 Náměšť nad Oslavou HHK Velké Meziříčí 0:0
3. JM3050 05.11.2023 11:30 HC Sp. Velká Bíteš Rytíři z Telče 0:0
3. JM3051 05.11.2023 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
3. JM3052 05.11.2023 11:30 HC Humpolec, z.s. SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
3. JM3053 05.11.2023 12:30 SKLH Žďár n. Sázavou HC Humpolec, z.s. 0:0
3. JM3054 05.11.2023 12:30 SKLH Žďár n. Sázavou HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
3. JM3055 05.11.2023 10:30 HC Chotěboř HC Světlá n. Sáz. 0:0
3. JM3056 05.11.2023 11:32 HC Světlá n. Sáz. BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
3. JM3057 05.11.2023 12:35 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Chotěboř 0:0
4. JM3058 19.11.2023 12:30 HC Sp. Velká Bíteš HC Světlá n. Sáz. 0:0
4. JM3059 19.11.2023 12:30 Náměšť nad Oslavou HC Chotěboř 0:0
4. JM3060 19.11.2023 13:30 HC Světlá n. Sáz. SK H.Slavia Třebíč 0:0
4. JM3061 19.11.2023 13:30 HC Chotěboř SK H.Slavia Třebíč 0:0
4. JM3062 19.11.2023 14:40 HC Sp. Velká Bíteš SK H.Slavia Třebíč 0:0
4. JM3063 19.11.2023 14:40 Náměšť nad Oslavou SK H.Slavia Třebíč 0:0
4. JM3064 19.11.2023 10:45 HHK Velké Meziříčí BK Havlíčkův Brod 0:0(P)
4. JM3065 19.11.2023 10:45 Rytíři z Telče BK Havlíčkův Brod 0:0(P)
4. JM3066 19.11.2023 11:45 BK Havlíčkův Brod SKLH Žďár n. Sázavou 0:0(P)
4. JM3067 19.11.2023 11:45 BK Havlíčkův Brod SKLH Žďár n. Sázavou 0:0(P)
4. JM3068 19.11.2023 13:00 HHK Velké Meziříčí SKLH Žďár n. Sázavou 0:0(P)
4. JM3069 19.11.2023 13:00 Rytíři z Telče SKLH Žďár n. Sázavou 0:0(P)
4. JM3070 19.11.2023 11:15 HC Dukla Jihlava HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
4. JM3071 19.11.2023 11:15 HC Dukla Jihlava HC Humpolec, z.s. 0:0
4. JM3072 19.11.2023 12:20 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Dukla Jihlava 0:0
4. JM3073 19.11.2023 12:20 HC Humpolec, z.s. HC Dukla Jihlava 0:0
4. JM3074 18.11.2023 09:35 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Ledeč nad Sázavou 0:0
4. JM3075 18.11.2023 10:35 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Ledeč nad Sázavou 0:0
4. JM3076 18.11.2023 11:35 HC Žihadla Moravské Budějovice BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
5. JM3092 03.12.2023 11:00 SK H.Slavia Třebíč BK Havlíčkův Brod 0:0
5. JM3093 03.12.2023 15:15 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Humpolec, z.s. 0:0
5. JM3094 03.12.2023 16:15 HC Humpolec, z.s. BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
5. JM3095 03.12.2023 17:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
5. JM3077 03.12.2023 16:15 Rytíři z Telče HHK Velké Meziříčí 0:0
5. JM3078 03.12.2023 15:15 HC Ledeč nad Sázavou HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
5. JM3079 03.12.2023 17:15 HHK Velké Meziříčí HC Světlá n. Sáz. 0:0
5. JM3080 03.12.2023 16:15 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Chotěboř 0:0
5. JM3081 03.12.2023 18:00 Rytíři z Telče HC Světlá n. Sáz. 0:0
5. JM3082 03.12.2023 17:15 HC Ledeč nad Sázavou HC Chotěboř 0:0
5. JM3083 03.12.2023 09:00 SKLH Žďár n. Sázavou HC Dukla Jihlava 0:0
5. JM3084 03.12.2023 09:00 SKLH Žďár n. Sázavou HC Dukla Jihlava 0:0
5. JM3085 03.12.2023 10:15 HC Dukla Jihlava Náměšť nad Oslavou 0:0
5. JM3086 03.12.2023 10:15 HC Dukla Jihlava HC Sp. Velká Bíteš 0:0
5. JM3087 03.12.2023 11:30 SKLH Žďár n. Sázavou Náměšť nad Oslavou 0:0
5. JM3088 03.12.2023 11:30 SKLH Žďár n. Sázavou HC Sp. Velká Bíteš 0:0
5. JM3089 03.12.2023 10:00 BK Havlíčkův Brod SK H.Slavia Třebíč 0:0
5. JM3090 03.12.2023 10:00 BK Havlíčkův Brod SK H.Slavia Třebíč 0:0
5. JM3091 03.12.2023 11:00 SK H.Slavia Třebíč BK Havlíčkův Brod 0:0
6. JM3096 16.12.2023 11:05 HC Sp. Velká Bíteš BK Havlíčkův Brod 0:0
6. JM3097 16.12.2023 11:05 Náměšť nad Oslavou BK Havlíčkův Brod 0:0
6. JM3098 16.12.2023 09:55 BK Havlíčkův Brod SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
6. JM3099 16.12.2023 09:55 BK Havlíčkův Brod SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
6. JM3100 16.12.2023 09:00 HC Sp. Velká Bíteš SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
6. JM3101 16.12.2023 09:00 Náměšť nad Oslavou SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
6. JM3102 17.12.2023 12:10 HC Světlá n. Sáz. HHK Velké Meziříčí 0:0
6. JM3103 17.12.2023 12:10 HC Chotěboř Rytíři z Telče 0:0
6. JM3104 17.12.2023 10:55 HHK Velké Meziříčí HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
6. JM3105 17.12.2023 10:55 Rytíři z Telče HC Humpolec, z.s. 0:0
6. JM3106 17.12.2023 10:00 HC Světlá n. Sáz. HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
6. JM3107 17.12.2023 10:00 HC Chotěboř HC Humpolec, z.s. 0:0
6. JM3108 16.12.2023 09:00 HC Ledeč nad Sázavou SK H.Slavia Třebíč 0:0
6. JM3109 16.12.2023 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice SK H.Slavia Třebíč 0:0
6. JM3110 16.12.2023 09:50 HC Ledeč nad Sázavou SK H.Slavia Třebíč 0:0
6. JM3111 16.12.2023 09:50 HC Žihadla Moravské Budějovice SK H.Slavia Třebíč 0:0
6. JM3112 17.12.2023 09:00 HC Dukla Jihlava BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
6. JM3113 17.12.2023 09:00 HC Dukla Jihlava BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
6. JM3114 17.12.2023 09:00 HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 0:0
7. JM3115 14.01.2024 11:15 Rytíři z Telče SK H.Slavia Třebíč 0:0
7. JM3116 14.01.2024 11:15 HHK Velké Meziříčí SK H.Slavia Třebíč 0:0
7. JM3117 14.01.2024 12:15 SK H.Slavia Třebíč HC Sp. Velká Bíteš 0:0
7. JM3118 14.01.2024 12:15 SK H.Slavia Třebíč Náměšť nad Oslavou 0:0
7. JM3119 14.01.2024 13:30 Rytíři z Telče HC Sp. Velká Bíteš 0:0
7. JM3120 14.01.2024 13:30 HHK Velké Meziříčí Náměšť nad Oslavou 0:0
7. JM3121 21.01.2024 11:30 HC Dukla Jihlava HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
7. JM3122 21.01.2024 11:30 HC Dukla Jihlava HC Ledeč nad Sázavou 0:0
7. JM3123 21.01.2024 12:35 HC Žihadla Moravské Budějovice SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
7. JM3124 21.01.2024 12:35 HC Ledeč nad Sázavou SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
7. JM3125 21.01.2024 13:50 HC Dukla Jihlava SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
7. JM3126 21.01.2024 13:50 HC Dukla Jihlava SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
7. JM3127 14.01.2024 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Chotěboř 0:0
7. JM3128 14.01.2024 11:30 HC Humpolec, z.s. HC Světlá n. Sáz. 0:0
7. JM3129 14.01.2024 12:30 HC Světlá n. Sáz. HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
7. JM3130 14.01.2024 12:30 HC Chotěboř HC Humpolec, z.s. 0:0
7. JM3131 14.01.2024 10:00 BK Havlíčkův Brod BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
7. JM3132 14.01.2024 11:00 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem BK Havlíčkův Brod 0:0
7. JM3133 14.01.2024 12:00 BK Havlíčkův Brod BK Havlíčkův Brod 0:0
8. JM3134 28.01.2024 09:00 HC Ledeč nad Sázavou SK H.Slavia Třebíč 0:0
8. JM3135 28.01.2024 09:00 HC Světlá n. Sáz. SK H.Slavia Třebíč 0:0
8. JM3136 28.01.2024 10:00 SK H.Slavia Třebíč SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
8. JM3137 28.01.2024 10:00 SK H.Slavia Třebíč SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
8. JM3138 28.01.2024 11:10 HC Ledeč nad Sázavou SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
8. JM3139 28.01.2024 11:10 HC Světlá n. Sáz. SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
8. JM3140 28.01.2024 11:15 HC Žihadla Moravské Budějovice Náměšť nad Oslavou 0:0
8. JM3141 28.01.2024 11:15 HHK Velké Meziříčí HC Sp. Velká Bíteš 0:0
8. JM3142 28.01.2024 12:05 Náměšť nad Oslavou HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
8. JM3143 28.01.2024 12:05 HC Sp. Velká Bíteš HC Humpolec, z.s. 0:0
8. JM3144 28.01.2024 13:15 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
8. JM3145 28.01.2024 13:15 HHK Velké Meziříčí HC Humpolec, z.s. 0:0
8. JM3146 28.01.2024 10:00 BK Havlíčkův Brod HC Dukla Jihlava 0:0
8. JM3147 28.01.2024 10:00 BK Havlíčkův Brod HC Dukla Jihlava 0:0
8. JM3148 28.01.2024 11:00 HC Dukla Jihlava BK Havlíčkův Brod 0:0
8. JM3149 28.01.2024 11:00 HC Dukla Jihlava BK Havlíčkův Brod 0:0
8. JM3150 27.01.2024 09:35 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem Rytíři z Telče 0:0
8. JM3151 27.01.2024 10:30 Rytíři z Telče HC Chotěboř 0:0
8. JM3152 27.01.2024 11:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Chotěboř 0:0
9. JM3153 11.02.2024 09:00 HC Humpolec, z.s. SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
9. JM3154 11.02.2024 09:00 HC Lední medvědi Pelhřimov SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
9. JM3155 11.02.2024 10:00 SKLH Žďár n. Sázavou HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
9. JM3156 11.02.2024 10:00 SKLH Žďár n. Sázavou HC Ledeč nad Sázavou 0:0
9. JM3157 11.02.2024 11:00 HC Humpolec, z.s. HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
9. JM3158 11.02.2024 11:00 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Ledeč nad Sázavou 0:0
9. JM3159 11.02.2024 14:00 SK H.Slavia Třebíč HHK Velké Meziříčí 0:0
9. JM3160 11.02.2024 14:00 SK H.Slavia Třebíč Rytíři z Telče 0:0
9. JM3161 11.02.2024 12:45 HHK Velké Meziříčí HC Dukla Jihlava 0:0
9. JM3162 11.02.2024 12:45 Rytíři z Telče HC Dukla Jihlava 0:0
9. JM3163 11.02.2024 11:45 SK H.Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava 0:0
9. JM3164 11.02.2024 11:45 SK H.Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava 0:0
9. JM3165 11.02.2024 09:30 Náměšť nad Oslavou BK Havlíčkův Brod 0:0
9. JM3166 11.02.2024 09:30 HC Sp. Velká Bíteš BK Havlíčkův Brod 0:0
9. JM3167 11.02.2024 10:30 BK Havlíčkův Brod HC Sp. Velká Bíteš 0:0
9. JM3168 11.02.2024 10:30 BK Havlíčkův Brod Náměšť nad Oslavou 0:0
9. JM3169 10.02.2024 09:00 HC Chotěboř HC Světlá n. Sáz. 0:0
9. JM3170 10.02.2024 10:00 HC Světlá n. Sáz. BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
9. JM3171 10.02.2024 11:05 HC Chotěboř BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
10. JM3172 25.02.2024 15:30 HC Dukla Jihlava HC Sp. Velká Bíteš 0:0
10. JM3173 25.02.2024 15:30 HC Dukla Jihlava Náměšť nad Oslavou 0:0
10. JM3174 25.02.2024 16:35 HC Sp. Velká Bíteš HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
10. JM3175 25.02.2024 16:35 Náměšť nad Oslavou HC Humpolec, z.s. 0:0
10. JM3176 25.02.2024 17:50 HC Dukla Jihlava HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
10. JM3177 25.02.2024 17:50 HC Dukla Jihlava HC Humpolec, z.s. 0:0
10. JM3178 25.02.2024 10:00 HC Světlá n. Sáz. SKLH Žďár n. Sázavou 0:0(P)
10. JM3179 25.02.2024 10:00 HC Chotěboř SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
10. JM3180 25.02.2024 10:55 SKLH Žďár n. Sázavou BK Havlíčkův Brod 0:0
10. JM3181 25.02.2024 10:55 SKLH Žďár n. Sázavou BK Havlíčkův Brod 0:0
10. JM3182 25.02.2024 12:05 HC Světlá n. Sáz. BK Havlíčkův Brod 0:0(P)
10. JM3183 25.02.2024 12:05 HC Chotěboř BK Havlíčkův Brod 0:0
10. JM3184 25.02.2024 10:30 HHK Velké Meziříčí SK H.Slavia Třebíč 0:0(P)
10. JM3185 25.02.2024 10:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem SK H.Slavia Třebíč 0:0(P)
10. JM3186 25.02.2024 11:30 SK H.Slavia Třebíč BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0(P)
10. JM3187 25.02.2024 11:30 SK H.Slavia Třebíč HHK Velké Meziříčí 0:0(P)
10. JM3188 24.02.2024 12:15 HC Žihadla Moravské Budějovice Rytíři z Telče 0:0
10. JM3189 24.02.2024 13:10 Rytíři z Telče HC Ledeč nad Sázavou 0:0
10. JM3190 24.02.2024 14:15 HC Ledeč nad Sázavou HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
11. JM3191 10.03.2024 10:00 BK Havlíčkův Brod HHK Velké Meziříčí 0:0
11. JM3192 10.03.2024 10:00 BK Havlíčkův Brod Rytíři z Telče 0:0
11. JM3193 10.03.2024 11:00 HHK Velké Meziříčí HC Dukla Jihlava 0:0
11. JM3194 10.03.2024 11:00 Rytíři z Telče HC Dukla Jihlava 0:0
11. JM3195 10.03.2024 12:00 BK Havlíčkův Brod HC Dukla Jihlava 0:0
11. JM3196 10.03.2024 12:00 BK Havlíčkův Brod HC Dukla Jihlava 0:0
11. JM3197 09.03.2024 11:30 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Humpolec, z.s. 0:0
11. JM3198 09.03.2024 11:30 HC Světlá n. Sáz. HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
11. JM3199 09.03.2024 12:25 HC Humpolec, z.s. SK H.Slavia Třebíč 0:0
11. JM3200 09.03.2024 12:25 HC Lední medvědi Pelhřimov SK H.Slavia Třebíč 0:0
11. JM3201 09.03.2024 13:30 HC Žihadla Moravské Budějovice SK H.Slavia Třebíč 0:0
11. JM3202 09.03.2024 13:30 HC Světlá n. Sáz. SK H.Slavia Třebíč 0:0
11. JM3203 10.03.2024 09:00 HC Ledeč nad Sázavou SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
11. JM3204 10.03.2024 09:00 HC Chotěboř SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
11. JM3205 10.03.2024 10:00 SKLH Žďár n. Sázavou HC Chotěboř 0:0
11. JM3206 10.03.2024 10:00 SKLH Žďár n. Sázavou HC Ledeč nad Sázavou 0:0
11. JM3207 09.03.2024 09:00 HC Sp. Velká Bíteš Náměšť nad Oslavou 0:0
11. JM3208 09.03.2024 09:55 Náměšť nad Oslavou BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
11. JM3209 09.03.2024 10:50 HC Sp. Velká Bíteš BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
12. JM3210 24.03.2024 09:00 SK H.Slavia Třebíč SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
12. JM3211 24.03.2024 09:00 SK H.Slavia Třebíč SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
12. JM3212 24.03.2024 09:00 SKLH Žďár n. Sázavou BK Havlíčkův Brod 0:0
12. JM3213 24.03.2024 09:00 SKLH Žďár n. Sázavou BK Havlíčkův Brod 0:0
12. JM3214 24.03.2024 09:00 SK H.Slavia Třebíč BK Havlíčkův Brod 0:0
12. JM3215 24.03.2024 09:00 SK H.Slavia Třebíč BK Havlíčkův Brod 0:0
12. JM3216 24.03.2024 09:00 Náměšť nad Oslavou HC Dukla Jihlava 0:0
12. JM3217 24.03.2024 09:00 HC Sp. Velká Bíteš HC Dukla Jihlava 0:0
12. JM3218 24.03.2024 09:00 HC Dukla Jihlava HC Světlá n. Sáz. 0:0
12. JM3219 24.03.2024 09:00 HC Dukla Jihlava HC Chotěboř 0:0
12. JM3220 24.03.2024 09:00 Náměšť nad Oslavou HC Světlá n. Sáz. 0:0
12. JM3221 24.03.2024 09:00 HC Sp. Velká Bíteš HC Chotěboř 0:0
12. JM3222 24.03.2024 09:00 HC Humpolec, z.s. HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
12. JM3223 24.03.2024 09:00 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Ledeč nad Sázavou 0:0
12. JM3224 24.03.2024 09:00 HC Ledeč nad Sázavou HC Humpolec, z.s. 0:0
12. JM3225 24.03.2024 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
12. JM3226 24.03.2024 09:00 Rytíři z Telče HHK Velké Meziříčí 0:0
12. JM3227 24.03.2024 09:00 HHK Velké Meziříčí BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
12. JM3228 24.03.2024 09:00 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem Rytíři z Telče 0:0

krátké zprávy

Výjimka z karantény pro profesionály a reprezentanty
Nová kontaktní osoba v rámci pojištění všech subjektů sdružených v ČUS -