SEZÓNA

ROZPIS SOUTĚŽE

Kolo Číslo zápasu Datum Domácí Hosté Výsledek
1. J5001 28.09.2023 09:00 HC Dukla Jihlava BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
1. J5002 28.09.2023 08:00 HC Chotěboř BK Havlíčkův Brod 8:0
1. J5003 28.09.2023 13:00 SK H.Slavia Třebíč Rytíři z Telče 2:14
1. J5004 28.09.2023 11:45 SKLH Žďár n. Sázavou HC Lední medvědi Pelhřimov 10:5
1. J5005 28.09.2023 09:00 HC Ledeč nad Sázavou HC Sp. Velká Bíteš 1:10
1. J5006 29.10.2023 12:15 HC Světlá n. Sáz. Náměšť nad Oslavou 0:7
1. J5007 28.09.2023 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice HHK Velké Meziříčí 8:4
1. J5008 29.09.2023 16:00 BK Havlíčkův Brod HC Dukla Jihlava 13:1
2. J5009 30.09.2023 14:00 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HHK Velké Meziříčí 5:5
2. J5010 01.10.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou HC Žihadla Moravské Budějovice 6:11
2. J5011 30.09.2023 09:00 HC Sp. Velká Bíteš HC Světlá n. Sáz. 4:5
2. J5012 01.10.2023 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Ledeč nad Sázavou 23:1
2. J5013 30.09.2023 09:45 Rytíři z Telče SKLH Žďár n. Sázavou 13:3
2. J5014 30.09.2023 09:00 HC Chotěboř SK H.Slavia Třebíč 9:5
2. J5015 30.09.2023 14:30 HC Dukla Jihlava BK Havlíčkův Brod 7:2
2. J5016 01.10.2023 12:30 HC Dukla Jihlava SK H.Slavia Třebíč 0:13
3. J5017 08.10.2023 10:00 BK Havlíčkův Brod BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 6:5
3. J5018 07.10.2023 11:15 SK H.Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava 3:13
3. J5019 07.10.2023 13:00 SKLH Žďár n. Sázavou HC Chotěboř 4:2
3. J5020 07.10.2023 09:00 HC Ledeč nad Sázavou Rytíři z Telče 6:5
3. J5021 07.10.2023 11:30 HC Světlá n. Sáz. HC Lední medvědi Pelhřimov 4:2
3. J5022 07.10.2023 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Sp. Velká Bíteš 8:10
3. J5023 07.10.2023 09:00 HHK Velké Meziříčí Náměšť nad Oslavou 4:4
3. J5024 08.10.2023 10:15 SKLH Žďár n. Sázavou HC Dukla Jihlava 15:4
4. J5025 15.10.2023 10:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem Náměšť nad Oslavou 3:2
4. J5026 14.10.2023 09:00 HC Sp. Velká Bíteš HHK Velké Meziříčí 4:5
4. J5027 14.10.2023 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Žihadla Moravské Budějovice 10:10
4. J5028 15.10.2023 10:00 Rytíři z Telče HC Světlá n. Sáz. 30:3
4. J5029 14.10.2023 09:00 HC Chotěboř HC Ledeč nad Sázavou 5:3
4. J5030 14.10.2023 17:45 HC Dukla Jihlava SKLH Žďár n. Sázavou 12:1
4. J5031 15.10.2023 10:00 BK Havlíčkův Brod SK H.Slavia Třebíč 16:4
4. J5032 15.10.2023 12:00 HC Dukla Jihlava HC Ledeč nad Sázavou 4:4
5. J5038 21.10.2023 09:00 HHK Velké Meziříčí HC Lední medvědi Pelhřimov 1:12
5. J5039 21.10.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou HC Sp. Velká Bíteš 2:4
5. J5040 22.10.2023 09:30 HC Světlá n. Sáz. HC Dukla Jihlava 8:3
5. J5033 21.10.2023 16:15 SK H.Slavia Třebíč BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 5:3
5. J5034 22.10.2023 10:15 SKLH Žďár n. Sázavou BK Havlíčkův Brod 4:2
5. J5035 21.10.2023 09:00 HC Ledeč nad Sázavou HC Dukla Jihlava 1:8
5. J5036 21.10.2023 11:30 HC Světlá n. Sáz. HC Chotěboř 4:9
5. J5037 21.10.2023 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice Rytíři z Telče 7:12
6. J5041 29.10.2023 10:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Sp. Velká Bíteš 8:3
6. J5042 28.10.2023 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov Náměšť nad Oslavou 4:7
6. J5043 28.10.2023 10:00 Rytíři z Telče HHK Velké Meziříčí 12:3
6. J5044 15.10.2023 10:30 HC Chotěboř HC Žihadla Moravské Budějovice 5:11
6. J5045 28.10.2023 12:30 HC Dukla Jihlava HC Světlá n. Sáz. 4:5
6. J5046 28.10.2023 09:00 HC Ledeč nad Sázavou BK Havlíčkův Brod 2:9
6. J5047 27.10.2023 13:00 SK H.Slavia Třebíč SKLH Žďár n. Sázavou 5:6
6. J5048 28.10.2023 09:00 HC Dukla Jihlava HC Žihadla Moravské Budějovice 13:9
7. J5049 05.11.2023 12:45 SKLH Žďár n. Sázavou BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 8:3
7. J5050 04.11.2023 09:00 HC Ledeč nad Sázavou SK H.Slavia Třebíč 1:16
7. J5051 04.11.2023 12:45 HC Světlá n. Sáz. BK Havlíčkův Brod 1:4
7. J5052 04.11.2023 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Dukla Jihlava 2:15
7. J5053 04.11.2023 09:00 HHK Velké Meziříčí HC Chotěboř 3:12
7. J5054 04.11.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou Rytíři z Telče 3:17
7. J5055 04.11.2023 09:00 HC Sp. Velká Bíteš HC Lední medvědi Pelhřimov 5:7
7. J5056 05.11.2023 09:00 HHK Velké Meziříčí HC Dukla Jihlava 11:4
8. J5057 24.02.2024 10:45 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Lední medvědi Pelhřimov 9:4
8. J5058 12.11.2023 10:00 Rytíři z Telče HC Sp. Velká Bíteš 13:5
8. J5059 11.11.2023 09:00 HC Chotěboř Náměšť nad Oslavou 3:5
8. J5060 11.11.2023 12:00 HC Dukla Jihlava HHK Velké Meziříčí 16:0
8. J5061 11.11.2023 10:00 BK Havlíčkův Brod HC Žihadla Moravské Budějovice 8:3
8. J5062 11.11.2023 12:45 SK H.Slavia Třebíč HC Světlá n. Sáz. 6:1
8. J5063 11.11.2023 10:15 SKLH Žďár n. Sázavou HC Ledeč nad Sázavou 4:1
8. J5064 12.11.2023 11:15 HC Dukla Jihlava Náměšť nad Oslavou 4:4
9. J5065 18.11.2023 09:00 HC Ledeč nad Sázavou BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 5:6
9. J5066 18.11.2023 11:30 HC Světlá n. Sáz. SKLH Žďár n. Sázavou 5:2
9. J5067 19.11.2023 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice SK H.Slavia Třebíč 11:2
9. J5068 18.11.2023 09:00 HHK Velké Meziříčí BK Havlíčkův Brod 1:12
9. J5069 18.11.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou HC Dukla Jihlava 0:18
9. J5070 18.11.2023 09:00 HC Sp. Velká Bíteš HC Chotěboř 5:10
9. J5071 19.11.2023 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov Rytíři z Telče 6:9
9. J5072 19.11.2023 16:00 HC Sp. Velká Bíteš HC Dukla Jihlava 7:7
10. J5073 26.11.2023 10:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem Rytíři z Telče 3:3
10. J5074 25.11.2023 09:00 HC Chotěboř HC Lední medvědi Pelhřimov 4:13
10. J5075 25.11.2023 14:30 HC Dukla Jihlava HC Sp. Velká Bíteš 17:3
10. J5076 25.11.2023 12:00 BK Havlíčkův Brod Náměšť nad Oslavou 8:2
10. J5077 25.11.2023 12:15 SK H.Slavia Třebíč HHK Velké Meziříčí 11:1
10. J5078 25.11.2023 11:30 SKLH Žďár n. Sázavou HC Žihadla Moravské Budějovice 5:4
10. J5079 26.11.2023 11:15 HC Ledeč nad Sázavou HC Světlá n. Sáz. 2:3
10. J5080 26.11.2023 15:30 HC Dukla Jihlava HC Lední medvědi Pelhřimov 8:5
11. J5081 16.03.2024 11:30 HC Světlá n. Sáz. BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
11. J5082 17.12.2023 10:30 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Ledeč nad Sázavou 6:1
11. J5083 03.12.2023 10:15 HHK Velké Meziříčí SKLH Žďár n. Sázavou 2:5
11. J5084 02.12.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou SK H.Slavia Třebíč 6:6
11. J5085 07.01.2024 13:00 HC Sp. Velká Bíteš BK Havlíčkův Brod 4:4
11. J5086 02.12.2023 08:00 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Dukla Jihlava 3:14
11. J5087 02.12.2023 10:00 Rytíři z Telče HC Chotěboř 7:6
11. J5088 16.12.2023 11:30 Rytíři z Telče HC Dukla Jihlava 18:1
12. J5089 09.12.2023 10:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Chotěboř 7:2
12. J5090 10.12.2023 13:30 HC Dukla Jihlava Rytíři z Telče 8:2
12. J5091 09.12.2023 11:45 BK Havlíčkův Brod HC Lední medvědi Pelhřimov 8:3
12. J5092 09.12.2023 11:00 SK H.Slavia Třebíč HC Sp. Velká Bíteš 10:5
12. J5093 09.12.2023 11:30 SKLH Žďár n. Sázavou Náměšť nad Oslavou 5:8
12. J5094 09.12.2023 09:00 HC Ledeč nad Sázavou HHK Velké Meziříčí 9:2
12. J5095 09.12.2023 11:30 HC Světlá n. Sáz. HC Žihadla Moravské Budějovice 5:6
12. J5096 10.12.2023 11:15 HC Dukla Jihlava HC Chotěboř 3:9
13. J5097 16.12.2023 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 9:9
13. J5098 16.12.2023 09:00 HHK Velké Meziříčí HC Světlá n. Sáz. 5:4
13. J5099 16.12.2023 10:00 Náměšť nad Oslavou HC Ledeč nad Sázavou 11:4
13. J5100 16.12.2023 12:30 HC Sp. Velká Bíteš SKLH Žďár n. Sázavou 2:8
13. J5101 17.12.2023 14:15 HC Lední medvědi Pelhřimov SK H.Slavia Třebíč 13:9
13. J5102 17.12.2023 09:00 Rytíři z Telče BK Havlíčkův Brod 9:2
13. J5103 16.12.2023 09:00 HC Chotěboř HC Dukla Jihlava 3:12
13. J5104 17.12.2023 10:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Dukla Jihlava 5:1
14. J5105 06.01.2024 10:45 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Dukla Jihlava 3:8
14. J5106 06.01.2024 10:45 BK Havlíčkův Brod HC Chotěboř 7:3
14. J5107 07.01.2024 09:00 Rytíři z Telče SK H.Slavia Třebíč 9:10
14. J5108 06.01.2024 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov SKLH Žďár n. Sázavou 6:4
14. J5109 06.01.2024 12:30 HC Sp. Velká Bíteš HC Ledeč nad Sázavou 3:4
14. J5110 06.01.2024 12:00 Náměšť nad Oslavou HC Světlá n. Sáz. 7:3
14. J5111 26.01.2024 16:00 HHK Velké Meziříčí HC Žihadla Moravské Budějovice 6:10
14. J5112 10.01.2024 14:00 HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 3:11
15. J5113 14.01.2024 09:00 HHK Velké Meziříčí BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 2:8
15. J5114 13.01.2024 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice Náměšť nad Oslavou 7:4
15. J5115 14.01.2024 14:30 HC Světlá n. Sáz. HC Sp. Velká Bíteš 1:0
15. J5116 14.01.2024 09:00 HC Ledeč nad Sázavou HC Lední medvědi Pelhřimov 4:6
15. J5117 13.01.2024 10:15 SKLH Žďár n. Sázavou Rytíři z Telče 6:6
15. J5118 13.01.2024 11:45 SK H.Slavia Třebíč HC Chotěboř 10:6
15. J5119 13.01.2024 11:00 BK Havlíčkův Brod HC Dukla Jihlava 2:3
15. J5120 14.01.2024 09:00 HC Dukla Jihlava BK Havlíčkův Brod 4:11
16. J5121 21.01.2024 10:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem BK Havlíčkův Brod 5:9
16. J5122 20.01.2024 09:00 HC Dukla Jihlava SK H.Slavia Třebíč 0:0
16. J5123 20.01.2024 11:00 HC Chotěboř SKLH Žďár n. Sázavou 7:5
16. J5124 21.01.2024 09:00 Rytíři z Telče HC Ledeč nad Sázavou 8:1
16. J5125 21.01.2024 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Světlá n. Sáz. 6:14
16. J5126 20.01.2024 09:00 HC Sp. Velká Bíteš HC Žihadla Moravské Budějovice 6:4
16. J5127 20.01.2024 10:00 Náměšť nad Oslavou HHK Velké Meziříčí 5:0
16. J5128 21.01.2024 12:45 SK H.Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava 4:12
17. J5129 27.01.2024 10:00 Náměšť nad Oslavou BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 4:3
17. J5130 27.01.2024 09:00 HHK Velké Meziříčí HC Sp. Velká Bíteš 3:4
17. J5131 27.01.2024 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Lední medvědi Pelhřimov 11:5
17. J5132 22.02.2024 17:45 HC Světlá n. Sáz. Rytíři z Telče 3:9
17. J5133 27.01.2024 09:00 HC Ledeč nad Sázavou HC Chotěboř 3:14
17. J5134 27.01.2024 10:15 SKLH Žďár n. Sázavou HC Dukla Jihlava 3:10
17. J5135 07.02.2024 15:00 SK H.Slavia Třebíč BK Havlíčkův Brod 5:4
17. J5136 28.01.2024 11:30 HC Dukla Jihlava SKLH Žďár n. Sázavou 12:5
18. J5137 04.02.2024 10:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem SK H.Slavia Třebíč 5:12
18. J5138 04.02.2024 11:30 BK Havlíčkův Brod SKLH Žďár n. Sázavou 4:2
18. J5139 03.02.2024 14:30 HC Dukla Jihlava HC Ledeč nad Sázavou 8:1
18. J5140 03.02.2024 09:00 HC Chotěboř HC Světlá n. Sáz. 4:4
18. J5141 03.02.2024 10:00 Rytíři z Telče HC Žihadla Moravské Budějovice 7:2
18. J5142 04.02.2024 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov HHK Velké Meziříčí 8:5
18. J5143 03.02.2024 09:00 HC Sp. Velká Bíteš Náměšť nad Oslavou 5:4
18. J5144 04.02.2024 11:15 HC Ledeč nad Sázavou HC Dukla Jihlava 5:5
19. J5145 10.02.2024 10:00 HC Sp. Velká Bíteš BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 9:5
19. J5146 10.02.2024 10:00 Náměšť nad Oslavou HC Lední medvědi Pelhřimov 7:4
19. J5147 10.02.2024 09:00 HHK Velké Meziříčí Rytíři z Telče 4:10
19. J5148 10.02.2024 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Chotěboř 4:1
19. J5149 08.02.2024 17:30 HC Světlá n. Sáz. HC Dukla Jihlava 2:6
19. J5150 10.02.2024 10:00 BK Havlíčkův Brod HC Ledeč nad Sázavou 12:1
19. J5151 10.02.2024 10:15 SKLH Žďár n. Sázavou SK H.Slavia Třebíč 1:2
19. J5152 11.02.2024 09:00 HC Dukla Jihlava HC Světlá n. Sáz. 0:0
20. J5154 18.02.2024 10:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem SKLH Žďár n. Sázavou 10:3
20. J5155 17.02.2024 14:15 SK H.Slavia Třebíč HC Ledeč nad Sázavou 14:2
20. J5156 18.02.2024 12:15 BK Havlíčkův Brod HC Světlá n. Sáz. 6:1
20. J5157 18.02.2024 10:00 HC Dukla Jihlava HC Žihadla Moravské Budějovice 11:2
20. J5158 22.02.2024 16:30 HC Chotěboř HHK Velké Meziříčí 10:7
20. J5159 18.02.2024 09:00 Rytíři z Telče Náměšť nad Oslavou 6:4
20. J5160 18.02.2024 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Sp. Velká Bíteš 3:4
20. J5161 24.02.2024 09:45 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Dukla Jihlava 9:7
21. J5162 25.02.2024 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 5:5
21. J5163 24.02.2024 09:00 HC Sp. Velká Bíteš Rytíři z Telče 1:6
21. J5164 24.02.2024 10:00 Náměšť nad Oslavou HC Chotěboř 7:6
21. J5165 24.02.2024 09:00 HHK Velké Meziříčí HC Dukla Jihlava 2:12
21. J5166 25.02.2024 09:30 HC Žihadla Moravské Budějovice BK Havlíčkův Brod 5:12
21. J5167 25.02.2024 13:30 HC Světlá n. Sáz. SK H.Slavia Třebíč 2:7
21. J5168 24.02.2024 09:00 HC Ledeč nad Sázavou SKLH Žďár n. Sázavou 0:17
21. J5169 25.02.2024 09:15 HC Dukla Jihlava HHK Velké Meziříčí 6:2
22. J5170 03.03.2024 10:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Ledeč nad Sázavou 0:0
22. J5171 02.03.2024 09:00 SKLH Žďár n. Sázavou HC Světlá n. Sáz. 0:0
22. J5172 02.03.2024 13:15 SK H.Slavia Třebíč HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
22. J5173 03.03.2024 13:00 BK Havlíčkův Brod HHK Velké Meziříčí 0:0
22. J5174 02.03.2024 14:30 HC Dukla Jihlava Náměšť nad Oslavou 0:0
22. J5175 26.01.2024 17:30 HC Chotěboř HC Sp. Velká Bíteš 9:3
22. J5176 02.03.2024 10:00 Rytíři z Telče HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
22. J5177 03.03.2024 10:40 Náměšť nad Oslavou HC Dukla Jihlava 0:0
23. J5178 09.03.2024 10:00 Rytíři z Telče BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
23. J5179 09.03.2024 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Chotěboř 0:0
23. J5180 09.03.2024 12:30 HC Sp. Velká Bíteš HC Dukla Jihlava 0:0
23. J5181 09.03.2024 10:25 Náměšť nad Oslavou BK Havlíčkův Brod 0:0
23. J5182 09.03.2024 09:00 HHK Velké Meziříčí SK H.Slavia Třebíč 0:0
23. J5183 09.03.2024 09:00 HC Žihadla Moravské Budějovice SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
23. J5184 09.03.2024 11:15 HC Světlá n. Sáz. HC Ledeč nad Sázavou 0:0
23. J5185 10.03.2024 11:15 HC Dukla Jihlava HC Sp. Velká Bíteš 0:0
24. J5186 17.03.2024 10:30 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Světlá n. Sáz. 0:0
24. J5187 16.03.2024 09:00 HC Ledeč nad Sázavou HC Žihadla Moravské Budějovice 0:0
24. J5188 16.03.2024 09:00 SKLH Žďár n. Sázavou HHK Velké Meziříčí 0:0
24. J5189 16.03.2024 09:00 SK H.Slavia Třebíč Náměšť nad Oslavou 0:0
24. J5190 16.03.2024 09:00 BK Havlíčkův Brod HC Sp. Velká Bíteš 0:0
24. J5191 16.03.2024 13:30 HC Dukla Jihlava HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
24. J5192 16.03.2024 09:00 HC Chotěboř Rytíři z Telče 0:0
24. J5193 17.03.2024 13:45 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Dukla Jihlava 0:0
25. J5195 24.03.2024 10:30 HC Chotěboř BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
25. J5196 23.03.2024 09:00 Rytíři z Telče HC Dukla Jihlava 0:0
25. J5197 23.03.2024 11:30 HC Lední medvědi Pelhřimov BK Havlíčkův Brod 0:0
25. J5198 23.03.2024 10:00 HC Sp. Velká Bíteš SK H.Slavia Třebíč 0:0
25. J5199 23.03.2024 09:00 Náměšť nad Oslavou SKLH Žďár n. Sázavou 0:0
25. J5200 23.03.2024 09:00 HHK Velké Meziříčí HC Ledeč nad Sázavou 0:0
25. J5201 10.03.2024 10:30 HC Žihadla Moravské Budějovice HC Světlá n. Sáz. 0:0
25. J5202 24.03.2024 09:00 HC Dukla Jihlava Rytíři z Telče 0:0
26. J5203 19.01.2024 16:45 BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem HC Žihadla Moravské Budějovice 3:2
26. J5204 30.03.2024 09:00 HC Světlá n. Sáz. HHK Velké Meziříčí 0:0
26. J5205 31.03.2024 11:00 HC Ledeč nad Sázavou Náměšť nad Oslavou 0:0
26. J5206 30.03.2024 09:00 SKLH Žďár n. Sázavou HC Sp. Velká Bíteš 0:0
26. J5207 30.03.2024 09:00 SK H.Slavia Třebíč HC Lední medvědi Pelhřimov 0:0
26. J5208 30.03.2024 09:00 BK Havlíčkův Brod Rytíři z Telče 0:0
26. J5209 30.03.2024 09:00 HC Dukla Jihlava HC Chotěboř 0:0
26. J5210 31.03.2024 10:30 HC Chotěboř HC Dukla Jihlava 0:0
27. J5153 15.02.2024 15:00 HC Dukla Jihlava BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 0:0
28. J5194 21.03.2024 16:00 HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 0:0

krátké zprávy

Výjimka z karantény pro profesionály a reprezentanty
Nová kontaktní osoba v rámci pojištění všech subjektů sdružených v ČUS -