Presunúť na hlavný obsah
Hokej
Vysočina
Vyhledat hráče
Další kraje:
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Český hokej
Novinky
Řády a směrnice
Dokumenty ke stažení
Web Českého hokeje
Kalendář akcí Českého hokeje
Krajské orgány
Krajský výkonný výbor
Sportovně technická komise
Disciplinární komise
Trenérsko metodická komise
Komise rozhodčích
Kluby
Soutěže
Rozpisy soutěží
Tabulky
Statistiky hráčů
Úřední zprávy z kraje
Články
Archiv dokumentů
Delegace rozhodčích
Fotogalerie
VTM
VTM U14
VTM U15
VTM ZSV U14
VTM ZSV U15
Další kraje:
Hokej Vysočina
Jihočeský hokej
Jihomoravský hokej
Karlovarský hokej
Královéhradecký hokej
Liberecký hokej
Moravskoslezský hokej
Olomoucký hokej
Pardubický hokej
Plzeňský hokej
Pražský hokej
Středočeský hokej
Ústecký hokej
Zlínský hokej
Rozpis
Sezóna
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
Soutěž
Krajská liga mužů Vysočina
Liga dorostu
Liga starších žáků "B"
Liga mladších žáků "B"
Soutěž 5. tříd kraje Vysočina
Soutěž 4. tříd kraje Vysočina
Soutěž 3. tříd kraje Vysočina
Regionální liga juniorů
Regionální liga juniorů
Regionální liga juniorů
Soutěž 2. tříd kraje Vysočina
Část
Liga mladších žáků „D“ sk. 28 - Vysočina II. 2021/22
Liga mladších žáků „D“ sk. 21 - Vysočina 2021/22
Liga mladších žáků „D“ - o umístění skupiny 21 r. 2021/22
Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupiny 21 r. 2021/22
Liga mladších žáků „D“ - nadstavba skupin 13 - 16 r. 2021/22
Tým
Všechny týmy
BK Havlíčkův Brod
BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
Bílí Tygři Liberec
HC Boskovice
HC Chotěboř
HC DYNAMO PARDUBICE
HC Dukla Jihlava
HC Ledeč nad Sázavou
HC Lední medvědi Pelhřimov
HC Náchod
HC Sp. Velká Bíteš
HC Světlá n. Sáz.
HC Wikov Hronov
HC Žihadla Moravské Budějovice
HCM Jaroměř
HHK Velké Meziříčí
Jiskra Humpolec
Loko. Česká Třebová
MBK Vyškov B
Mountfield HK, a.s.
Náměšť nad Oslavou
SK H.Slavia Třebíč
SK Telč
SKLH Žďár n. Sázavou
SKMB Boskovice z.s.
TJ HC Jablonec n/N.
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
1. KOLO
Číslo zápasu
Datum
Domácí
Skóre
P,SN
Hosté
J6203
11.09.2021 10:00
BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem
6:16
HHK Velké Meziříčí
Více
J6201
11.09.2021 10:00
Náměšť nad Oslavou
5:8
SKMB Boskovice z.s.
Více
J6202
11.09.2021 12:30
HC Dukla Jihlava B
8:1
HC Boskovice
Více