Podívejte se na záznam diskusního fóra Kabina

Sledujte přímý přenos z diskuzního hokejového fóra Kabina, které připravilo vedení Českého hokeje pro kluby věnující se mládežnickému hokeji. Program je rozdělen do dvou bloků, jejichž dopolední část je věnována výchově mládeže v klubech a odpolední rozvojovým projektům ČH. 

Program

09:00 – 09:30 Úvod
Petr Bříza, viceprezident ČH

Klubový blok
09:30 – 10:45 Žákovský hokej
Oldřich Kališ (regionální trenér ČH), Lukáš Jankovič (manažer sportovního oddělení ČH) – Robert Kaše (regionální trenér ČH), Martin Nečas st. (trenér mládeže SKLH Žďár nad Sázavou), Milan Chalupa (trenér mládeže HC Ledeč)

10:45 – 12:00 Akademie ČH
Pavel Geffert (manažer Akademií ČH) – Petr Haken (sportovní manažer mládeže BK Mladá Boleslav), Petr Hemský (šéftrenér mládeže HC Dynamo Pardubice), Darek Stránský (trenér dorostu HC Vítkovice Ridera), Pavel Zubíček (sportovní manažer mládeže HC Kometa Brno)

Blok projektů ČH
13:00 – 14:15 Skills a Výchova talentované mládeže
Miroslav Přerost (manažer skills koučů ČH), Milan Razým (manažer projektu VTM) – Tomáš Pacina (hlavní skills kouč ČH), Jiří Šejba ml. (regionální trenér ČH), Tomáš Jankovič (sekretář KVV Zlínského kraje)

14:15 – 15:30 Reprezentace
Jakub Petr (trenér reprezentace U18) – Filip Pešán (šéftrenér ČH), Martin Musálek (vědecká sekce FTVS UK), Robert Záruba (redaktor České televize).

Aktuální články

Úřední zprávy z kraje

Dokumenty

Tabulky

Krajská liga mužů Vysočina
# Tým Z Skóre Body
1 HC Lední medvědi Pelhřimov HC Lední medvědi Pelhřimov 19 135:49 51
2 HC Chotěboř HC Chotěboř 18 116:36 44
3 Moravskobudějovický HOKEJ Moravskobudějovický HOKEJ 19 108:52 44
4 HC Světlá n. Sáz. HC Světlá n. Sáz. 19 78:55 41
5 SK Telč SK Telč 18 70:79 24
6 Jiskra Humpolec Jiskra Humpolec 19 69:70 20
7 HC Sp. Velká Bíteš HC Sp. Velká Bíteš 18 57:102 20
8 HC Ledeč nad Sázavou HC Ledeč nad Sázavou 18 73:97 18
9 HHK Velké Meziříčí HHK Velké Meziříčí 18 56:115 18
10 Náměšť nad Oslavou Náměšť nad Oslavou 18 55:91 17
11 HC ORLI Bystřice n. P. 18 31:102 6