Články

Regionální soutěže juniorů, dorostu a žáků na Vysočině byly rozlosovány

V nadcházející sezoně 2018/2019 bude Sportovně-technická komise (STK) Krajského svazu ledního hokeje na Vysočině řídit Regionální ligu juniorů (sk. H i následnou nadstavbu), Regionální ligu dorostu (sk. I i následnou nadstavbu), Ligu starších žáků B (sk. 15), Ligu mladších žáků D (sk. 15 a sk. 25), Krajskou ligu přípravek a turnaje v minihokeji. Soutěže juniorů, dorostu a starších a mladších žáků už byly rozlosovány – termíny utkání najdete v systému HOSYs.

V Jihlavě budou přednášet Marian Jelínek a Václav Petráš

Ve čtvrtek 26. července 2018 budou v Jihlavě přednášet hokejový trenér, sportovní psycholog a motivační kouč PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.  a sportovní psycholog Mgr. Václav Petráš. Seminář Mariana Jelínka  na téma "Vítěz ve sportu? Především člověk"  je určen pro trenéry, rodiče a učitele. Druhou přednáškou, která proběhne v budově Vysoké školy polytechnické, bude "Komunikace v trojúhelníku rodič - trenér/klub - hráč (pro žákovské kategorie). Ta je určena pro trenéry a rodiče. Přednáší sportovní psycholog Václav Petráš. 

Každý trenér ti něco dá, říká pro magazín Coach Jaromír Jágr

"Nemůžeš si vybírat a pamatovat jen trenéry, kteří ti dali něco pozitivního. Všechno vás nějakým způsobem ovlivní. Negativní zážitky vám mnohdy dají víc než ty pozitivní," říká v červnovém vydání magazínu Coach legenda českého hokeje. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Čtěte květnové vydání magazínu Coach

Proč si bývalý nejlepší házenkář světa Filip Jícha nemyslí, že ví o svém sportu všechno? To a mnoho dalšího se dozvíte v květnovém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Jak prorazit jako trenér v NHL? Čtěte nové vydání magazínu Coach

"Klepal jsem na cizí lidi a snažil se strčit někde nohu mezi dveře. Nakonec si mě všimli lidi z NHL a pozvali mě do kempu," říká o svých začátcích finský trenér a sportovní terapeut Marko Yrjövuori v novém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Hráči jsou rodina. Všechno je to o citu, říká Zábranský

V novém vydání časopisu Coach najdete rozhovor s majitelem a trenérem hokejové Komety v jedné osobě, Liborem Zábranským. Třetí muž z ankety Trenér roku Českého olympijského výboru se rozpovídal nejen o tom, jestli se cítí být více manažerem či coachem, ale také například o svých zkušenostech z NHL. Pro stažení magazínu Coach verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Jak mluvit k týmu? Čtěte nové vydání magazínu Coach

Čím motivovat hráče k nejlepšímu výkonu? A existuje recept na ideální řeč k týmu? V novém vydání magazínu Coach najdete tipy Michala Ježdíka, basketbalového trenéra národního týmu. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.