Články

Upozornění pro rozhodčí: výměna průkazů!

Před sezonou 2019/2020 dochází k výměně průkazů rozhodčích za nové. Rozhodčí s aktuálně platnými licencemi II., III., III.P, T, M své "staré" průkazy odevzdají nebo zašlou doporučenou poštou na krajské pracoviště (E. Rošického 6, Jihlava) spolu s fotografií pasového formátu (fotografii lze zaslat i elektronicky ve formátu *jpeg) nejpozději do 20.5.2019. 

Závěrečný turnaj výběrů VTM vyhráli hokejisté Východu a Středu

Horácký zimní stadion v Jihlavě hostil již tradiční závěrečný turnaj výběrů VTM v kategoriích U15 a U14. Mezi staršími chlapci zvítězil „domácí“ výběr Středu, v kategorii do 14 let pak brali pohár za první místo reprezentanti Východu.

Turnaj výběrů VTM v kategoriích U14 a U15 v Jihlavě

Před koncem roku 2018 proběhly v Jihlavě na Horáckém zimním stadionu opět dva turnaje výběrů VTM v kategoriích U14 a U15. V kategorii U14 se z vítězství radovali hokejisté Výběru Východu (Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj a Jihomoravský kraj), v kategorii U15 pak slavili prvenství hráči Výběru Západu (Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj a Středočeský kraj).

Čtěte nové vydání magazínu Coach

V novém čísle trenérského magazínu Coach najdete například příběh trenéra amerického fotbalu Billa Belichicka, který se svými týmy celkem pětkrát uspěl v Super Bowlu. V prosincovém vydání čtěte i několik dalších zajímavých trenérsky inspirativních článků.

Školení rozhodčích III. třídy

Komise rozhodčích Krajského svazu ledního hokeje Vysočina připravuje školení rozhodčích III. třídy (pátek 14.12. - neděle 16.12.2018).  Přihlášku najdete v sekci dokumenty. 

Čtěte nové vydání magazínu Coach

Na zdi měl plakát Dominika Haška, ale nakonec se rozhodl pro fotbal. A udělal dobře. Z Petra Čecha se stal jeden z nejlepších fotbalových brankářů na světe. Rozhovor s ním najdete v říjnovém vydání magazínu Coach, jehož editorial tentokrát tvořil olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa v hokeji Milan Hnilička.

Barry Smith pro Coach: Musíte zjistit, co hráč chce

Pracoval jako hokejový kouč v šesti zemích, sedmkrát vyhrál Stanley Cup, nyní pracuje pro Chicago Blackhaws. Řeč je o Barrym Smithovi. Rozhovor s legendou, která bude na podzim uvedena do sportovní Síně slávy v Buffalu, najdete v zářijovém vydání magazínu Coach.