Články

Doplňkové informace týkající se doprovodného programu ODM a nově vzniklé mobilní aplikace ODM 2020

Doplňkové informace týkající se doprovodného programu ODM a nově vzniklé mobilní aplikace ODM 2020

 

Milí trenéři a rodiče,

s blížící se Olympiádou dětí a mládeže 2020 vám posíláme doplňkové informace týkající se doprovodného programu ODM a nově vzniklé mobilní aplikace ODM 2020. 

V neděli 19. ledna bychom vás rádi pozvali na konferenci „Podpora sportování mládeže v regionech“, která se, za účasti zástupců krajů, ČOV a dalších hostů jako př. pana prof. Pirka koná od 10.30 v hotelu Imperial Karlovy Vary. Více informací naleznete ZDE.
Kapacita je omezena na prvních 30 přihlášených.

Od pondělí 20. ledna bude otevřený Olympijský dům v hotelu Thermal Karlovy Vary, kde se kromě utkání v šachu a hry na klávesové nástroje můžete těšit na bohatý doprovodný program. Kompletní přehled aktivit najdete ZDE.

Ve středu 22. ledna proběhne od 18.30 velice zajímavá Beseda, kterou pro vás připravila Unie profesionálních trenérů ČOV. Na programu jsou témata „Děti, které něco trápí“ a „Talent a rodič“. Dialogy vedou úspěšní sportovci, trenéři a metodici: Zdeněk Haník, Michal Barda, Michal Ježdík a Michaela Veselá. Letáček akce a link pro přihlášení naleznete ZDE

Veškeré aktuální informace o průběhu akce naleznete kromě webu také v mobilní aplikaci, kterou stáhnete v Google store a App store pod názvem „ODM2020“.

Těšíme se na setkání na ODM.

Organizační tým ODM

 

Čtěte nové vydání magazínu Coach

V novém čísle trenérského magazínu Coach najdete například příběh trenéra amerického fotbalu Billa Belichicka, který se svými týmy celkem pětkrát uspěl v Super Bowlu. V prosincovém vydání čtěte i několik dalších zajímavých trenérsky inspirativních článků.

Čtěte nové vydání magazínu Coach

Na zdi měl plakát Dominika Haška, ale nakonec se rozhodl pro fotbal. A udělal dobře. Z Petra Čecha se stal jeden z nejlepších fotbalových brankářů na světe. Rozhovor s ním najdete v říjnovém vydání magazínu Coach, jehož editorial tentokrát tvořil olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa v hokeji Milan Hnilička.

Barry Smith pro Coach: Musíte zjistit, co hráč chce

Pracoval jako hokejový kouč v šesti zemích, sedmkrát vyhrál Stanley Cup, nyní pracuje pro Chicago Blackhaws. Řeč je o Barrym Smithovi. Rozhovor s legendou, která bude na podzim uvedena do sportovní Síně slávy v Buffalu, najdete v zářijovém vydání magazínu Coach. 

Každý trenér ti něco dá, říká pro magazín Coach Jaromír Jágr

"Nemůžeš si vybírat a pamatovat jen trenéry, kteří ti dali něco pozitivního. Všechno vás nějakým způsobem ovlivní. Negativní zážitky vám mnohdy dají víc než ty pozitivní," říká v červnovém vydání magazínu Coach legenda českého hokeje. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Čtěte květnové vydání magazínu Coach

Proč si bývalý nejlepší házenkář světa Filip Jícha nemyslí, že ví o svém sportu všechno? To a mnoho dalšího se dozvíte v květnovém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.

Jak prorazit jako trenér v NHL? Čtěte nové vydání magazínu Coach

"Klepal jsem na cizí lidi a snažil se strčit někde nohu mezi dveře. Nakonec si mě všimli lidi z NHL a pozvali mě do kempu," říká o svých začátcích finský trenér a sportovní terapeut Marko Yrjövuori v novém vydání magazínu Coach. Pro jeho stažení ve verzi PDF z webu www.cslh.cz stačí kliknout zde.